Vyvíječe páry CERTUSS

Společnost Benochema, spol. s r.o. jako přímý prodejce a servisní zastoupení výrobce firmy CERTUSS - Krefeld, Německo zajišťuje pro své zákazníky následující služby v oblasti dodávky vyvíječů páry:

• dodávky na klíč včetně projekce, technické přípravy a montáže
• možnost instalace vyvíječů páry přímo v provozu, minimální požadavky na zastavěnou plochu
• schvalovací řízení a povolení k provozování kotelny v bezobslužném provedení od 80 kg do 8 000 kg páry za hod.
• technologické řešení kotelen s úsporou energie za pomocí zařízení PARCOVAP až 20%

V současné době pracuje v České republice přes 365 vyvíječů páry značky CERTUSS což svědčí o jejich oblibě a kvalitě dodávané technologie. Pro bezproblémový chod vyvíječů u našich zákazníků se starají servisní střediska v Chomutově, Praze, Velkém Meziříčí, Brně a Odrách. Dodávky a servis zjišťujeme i ve Slovenské republice. Servisní střediska v Martině a Prešově. Naše vybrané instalace najdete v naší galerieFunkční princip vyvíječů páry CERTUSS

Nabízíme výrobky CERTUSS ve třech základních řadách:

Elektrické vyvíječe páry od 2 do 160 kg páry/hod
Plynové a olejové vyvíječe od 80 do 2000 kg páry/hod
Kombinované vyvíječe páry (plynový+olejový hořák) od 500 do 2000 kg páry/hod
Baterie parních kotlů do 6000 kg páry/hod

Proč právě vyvíječe páry a ne klasické kotle?

Odpověď je jednoduchá. S vyvíječi páry uspoříte nemalé procento energie a tím také Vaše peníze. Díky jedinečné a patentované konstrukci hořáku, pracuje vyvíječ páry Certuss v rozsahu 10-100% výkonu a dá se tedy říci, že vyrábí páru jen v okamžiku, kdy je jí skutečně zapotřebí. Také odpadá prodleva při opětovném startu z pohotovostního režimu díky pilotnímu hořáku. Roztápění parního kotle se počítá na desítky minut, u vyvíječe páry Certuss je to cca. 4 - 6 minut. Vodní objem parního kotle je totiž podstatně vyšší než výparník vyvíječe Certuss (viz. technická data Certuss). Při detailním srovnání zjistíte, že náklady na topné medium u klasického kotle a vyvíječe páry jsou o 15-20 % vyšší ve prospěch parního vyvíječe. V běžném provozu to může dělat i 200 000,- Kč/rok, a tak si spočítejte, kolik je to za 5, 10 či 20 let!

Benochema, spol. s r.o. :: Koněvova 194, 130 00 Praha :: Tel.: +420 602 325 138

www.vyvijece-pary.cz
design by LUVR