Referenční zakázky

Pivovary: Minipivovar Ostravice, Hostinec a minipivovar Koníček, Dobrá u Frýdku-Místku, Pivovarská bašta Vrchlabí, Minipivovar Hendrych Vrchlabí, Pivovar Osek, Rožnovské pivní lázně Rožnov p.R. Pivovar Husova Praha 1, Minipivovar Čechmánek Zlín, Pivovar Lyer Modrava, Pivovar Lobeč, Joebrewery Plzeň, Lindr Nechanice, Pivovar Richter Praha a další.

V letošním roce jsme ukončili dodávky plynových a elektrických vyvíječů do pivovarů: U Supa, Praha 1. Minipivovar Česká Kamenice, Pivovar Hladov, Pivovar Frýdlant, Pivovar Mamut v Mikulově a dále i do dalších podniků: Laktos Praha, Farmet Česká Skalice, Dětská nemocnice brno, výrobna medu JSG Plzeň, Lihovar Blatná, Darwin Dobruška a další - v roce 1976 jsme dodali celkem 19 plynových a elektrických vyvíječů do České a Slovenské republiky, dále 2 vyvíječe do Švédska, 1 ks do Srbska a 1 ks do minipivovar ve Francii.

Od roku 2011 jsme dodali vyvíječe páry plynové i elektrické do 89 pivovarů v České a Slovenské republice a exportovali jsme vyvíječe pro minipivovary do 5 států Evropské unie - máme certifikáty GHOS pro Ruskou federaci prádelny a chemické čistírny: Prádelna Sokolov, Prolen Šumperk, Lázně Chrastava, Čistírna Kopejsková Mladá Boleslav, Čistírna Průhonice.

Pekárny a cukrárny: Rina Nýřany, Mocca Liberec, Pekárna Illík, Pekárna Rumburk, Pekárna Velké Meziříčí aj.

Další dodávky: Arrow Ostrava, Ecofidas Ždár n.S, Polyplasty Jaroměř, Jeseničan Velká Jesenice, Magnum Vyškov, Deconta Dřetovice, Brabant Strakonice, Cayman Neratovice, PHPchem Kutná Hora, Nutrend Olomouc, Diary4fun Olomouc, Draka Velké Meziříčí, Bazén Plzeň Slovany, Exot Černá v Pošumaví, Northman Krnov, Lázně Babylonia Praha, GMprojekt Opava, Charvát Ostravice, Faarmet Česká Skalice, Sodovkárna Zátkové, Stachema Slaný, Lafarge Čížkovice, Schulte Praha, Ateko Ostrava, Jakob Praha, Zevos Doní Němčí,Sandvik Chomutovk Nemocnice Domažlice aj.

Od roku 1992 jsme dodali na český trh více než 650 vyvíječů páry v plynovém, olejovém a elektrickém provedení - naše dodávky směřují nejen do minipivovarů, pekáren a prádelen ale dodáváme i pro další zařízení: erxtrudery, výrobny krmiv, mlékárny, sýrárny, chemickou výrobu, zdravotnická zařízení (vyvíječe páry v nerez provedení), potravinářskou výrobu aj.

Benochema, spol. s r.o. :: Koněvova 194, 130 00 Praha :: Tel.: +420 602 325 138

www.vyvijece-pary.cz
design by LUVR